globe

Grafický průmysl

Quote-box-printingKontrola tisku s počítačovým mikroskopem Dino-Lite

S digitálními mikroskopy Dino-Lite objevil grafický průmysl univerzální způsob, jak kontrolovat tisk, tiskové desky a strukturu papíru. Aby mohl dobře sloužit na trhu s různými verzemi Dino-Lite, pracuje dovozce IDCP se společností Tetterode-Nederland, jejíž servisní pracovníci jsou všichni vybaveni mikroskopy Dino-Lite. Tetterode také dodává jako specializovaný distributor mikroskopy Dino-Lite grafickým společnostem v celém Nizozemsku.

Tiskařské společnosti vzrušuje možnost používat pro kontrolu tisku a papíru Dino-Lite. Niels Brügemann, vlastník tiskařské společnosti Brügemann: "S USB mikroskopem Dino-Lite můžeme snadno a velmi podrobně kontrolovat tisky a offsetové desky! USB mikroskop Dino-Lite je vynikající doplněk k dřívějšímu zvětšováku, který jsme používali celá desetiletí. USB mikroskop zvětšuje až 200x, což nám umožňuje snadno a velmi podrobně kontrolovat tisky nebo strukturu papíru. Jediným stisknutím tlačítka se snímky uloží do PC. Kromě kontroly tisků můžeme také kontrolovat nepravidelnosti offsetových desek."

Podle Katinkya Hetem van Wijk, manažerky produktů v Tetterode-Nederland, usnadňuje Dino-Lite účinněji komunikaci technických aspektů v grafických oborech. "S Dino-Lite jsme schopni zvětšit tisk nebo desku, které jsou zdrojem (tiskového technického) problému mnohem jasněji. Zvláště alternativa odesílání ("fotek") nám umožňuje mnohem efektivnější profesní komunikaci.