globe

Irodologie

Quote-box-iridologyIrodologie s Dino-Lite IriScope

Dino-Lite IriScope Vám umožní snadno zachycovat ostré snímky očí a duhovek. Díky silnému zvětšení můžete vidět vzácně viditelné detaily. V přírodním léčitelství se IriScope často používá k diagnostice duhovky. Iridologové hodnotí zdravotní stav pacientů na základě barevných vlastností v duhovce oka. Tak dokážou diagnostikovat taková onemocnění jako je diabetes, revma nebo pakostnici, a pacientovi následně nabídnout odpovídající léčbu.

Kamera vyrobená speciálně pro fotografování duhovky

Tvarovaná část mikroskopické kamery zajišťuje, že kameru lze přiložit k oku. Díky vestavěnému osvětlení LED dokážou dvě bílé a dvě žluté LED snadno vytvořit dobré snímky, bez nutnosti použití externího zdroje světla. Žluté LED se používají k zajištění lepších snímků tmavé duhovky. Lékař si může prohlížet duhovku přímo na obrazovce počítače nebo notebooku vybaveného operačním systémem Windows nebo MacOS, což jen dokazuje univerzálnost a snadnou mobilitu IriScope.

Přímé zapojení pacientů do diagnostikyQuote-box-iridology-2

Na Přírodní lékař Frederike Otger z nizozemského Haagu používá IriScope již nějakou dobu: „Je to šikovná a snadno použitelná mikroskopická kamera, která snímá ostré obrazy očí a duhovek. Díky nastavitelnému zvětšení se můžu zaměřit na oko a objevit i ty nejmenší nepřesnosti. Jak moji pacienti, tak i já, oceňujeme, že si můžeme prohlížet snímky přímo na obrazovce. Díky tomu je pacient do diagnostiky více zapojený a rovněž může podat lepší zpětnou vazbu. Pro přírodní lékaře je IriScope cenově dostupný, kompaktní a velmi snadno použitelný. Snímky lze digitálně skladovat ve složce pacienta. Frederike Otger: "Kombinace s tabletem činí z IriSkope báječný nástroj pro moji praxi."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedTento model MZTL má velkou pracovní vzdálenost, polarizační filtr a třetí (vyměnitelnou) polarizační krytku a rovněž i hliníkový plášť.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...