globe

Zhodnocení stavu vlasů

Quote-box-hairZhodnocení stavu vlasů a pokožky na hlavě pomocí Dino-Lite TrichoScope

"Dino-Lite TrichoScope umožnuje vlasovým odborníkům rozpoznat problém s vlasy a pokožkou na hlavě"

Společnost Hantesis prodává širokou řadu produktů na ošetření vlasů odborníkům v celé Evropě. Kromě jiného, Hantesis prodává také Dino-Lite TrichoScope. "TrichoScope umožnuje odborníkům, kteří si naše produkty kupují, rozpoznat problémy s vlasy a pokožkou na hlavě," vysvětluje marketingová ředitelka společnosti Hantesis Luca Dellaversana. "Naši odborníci mohou díky TrichoScope studovat vlasy, sílu vlasů a stav pokožky na hlavě a zjistit, v čem spočívá problém a jak ho lze vyřešit. Zařízení se velmi snadno používá a díky USB připojení mohou zákazníci sledovat výsledek na obrazovce počítače. Zvětšený obrázek lze použít k vysvětlení zákazníkovi toho, jak mu naše produkty pomohou problém vyřešit. Použití TrichoScope dává našim produktům přidanou hodnotu a podporuje naše specialisty na vlasy v jejich práci."

Quote-box-hair2"Dokazuje to, že naši práci a zákazníky bereme vážně."

Společnost Hantesis mikroskopy využívala již drive, ale bez úspěchu, protože byly drahé, zvětšení bylo male a před použitím jste si museli nastudovat návod. Dellaversana: "Potom jsme objevili TrichoScope od Dino-Lite. Snadná obsluha, vestavěné podsvícení LED, napájení přes USB a značně přijatelná cena. Odvedli jsme na tom hodně práce a odhaduji, že TrichoScope nyní využívá zhruba 1000 našich specialistů. Dokazuje to, že naši práci a zákazníky bereme vážně a hledáme řešení skutečných problém. Takže i nadále nabízíme Dino-Lite TrichoScope coby součást řady příslušenství, které dodáváme našim zákazníkům. Existuje po něm jednoznačná poptávka."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...