globe

N3C-A

Víčko koaxiálního světla N3C-A je užitečným příslušenstvím pro modely Dino-Lite Edge, řadu pro práci na dlouhou vzdálenost. Zejména obtížné je zkontrolovat takové povrchy, jako kov, plasty nebo sklo.

Uvnitř malého a lehkého předního víčka je integrovaný genální systém zrcadel s děličem svazku. Kombinace koaxiálního světla, citlivé kamery a zvětšení až 140x a proto dokáže zobrazit i ty nejmenší škrábance a nerovnosti na jakémkoli povrchu. Koaxiální světlo rovněž eliminuje rušivé stíny a díky tomu usnadňuje sledování malých děr v materiálu, který si přejete zkontrolovat.

Víčko koaxiálního světla NC3-A lze zaměnit za ostatní víčka z řady Dino-Lite. Optimálního výsledku lze dosáhnout použitím v kombinaci s modelem Dino-Lite Edge z řady na dlouhou pracovní vzdálenost (LWD).

Další informace

 • Details

 • Accessory range:
  Light and control
 • Price range:
  €50,00 - €150,00
 • ESD-Safe:
  No
 • Dimensions:
  18.5mm (H) x 30.3mm (D)
 • Weight:
  6 g
 • Compatible with:
  All Edge models (AM41xx, AM45xx, AM48xx, AM71xx, AM75xx, AM78xx, AM79xx)
 • Package contents:
  N3C-A coaxial light cap, Quick start guide
 • Warranty:
  1 year European warranty

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech, jakými jsou například kovy, plasty, klenoty, elektronika atd.

Více informací...

MS33W Stojan

MS33WKruhová kovová základna s pohyblivým obloukem a držákem Dino-Lite. MS33W má možnost nastavení výšky (cca 15 mm) otočným knoflíkem na základně.

Více informací...

MS23B

MS23BKloubová stolní svorka MS23B umožňuje připevnit stojan ke stolní desce nebo na jakýkoli povrch až 3 cm tlustý.

Více informací...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDíky možnosti pozorování s pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4113ZT správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy.

Více informací...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT má 5 megapixelů senzor pro kříšťálově čité obrázky, a to i při velkém zvětšení. Zabudovaný polarizér redukuje odlesky na lesklých materiálech.

Více informací...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedTento model MZTL má velkou pracovní vzdálenost, polarizační filtr a třetí (vyměnitelnou) polarizační krytku a rovněž i hliníkový plášť.

Více informací...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedS pomocí speciálního polarizačního filtru je mikroskop AM4013MZTL správnou volbou pro materiály s vysokým leskem, například plasty a kovy. Tento model rovněž vyniká hliníkovým pláštěm, který nabízí zvýšenou ochranu a odolnost, dobře vypadá a je příjemný na omak.

Více informací...

RK-06-AE Stojan

MS36BStojan Dino-Lite RK-06-AE je pevné a stabilní stojanové řešení středního dosahu, které lze používat pro všechny digitální mikroskopy Dino-Lite. Je vyroben z nerezové oceli a lehkého hliníku a nabízí přesné a jemné seřizování zaostření a funkci rychlého vertikálního uvolnění.

Více informací...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro s hliníkovým pláštěm a funkcí Microtouch. Robustní kryt z hliníkové slitiny zajišťuje rozšířenou ochranu a ten nejlepší vzhled a dojem.

Více informací...