globe

Dino-Lite pro elektronický průmysl (Bezpečný ESD)


esd-6esdDino-Lite nabízí plnou řadu bezpečných digitálních mikroskopů ESD (elektrostatické vybití) a příslušenství, speciálně navržených s ohledem na potřeby elektronického průmyslu.

Robustní hliníkový kryt bezpečných modelů mikroskopů ESD negeneruje žádnou výraznou statickou energii. Speciální ESD stojany jsou vybaveny speciálně navržený, bezpečným nátěrem, vyvinutým do prostředí, v nichž jsou citlivé elektronické okruhy. Díky tomu je Dino-Lite bezpečný a základní nástroj pro kohokoli v elektronickém průmyslu, pro kontroly, inspekce, opravy nebo úkoly přesné montáže.


Použití:

  • Kontroly pájecích spojůesd-8esd-5
  • Kontroly komponentů
  • Analýza selhání
  • Kontrola kvality
  • Zjišťování napodobenin komponentů
  • Kontrola montáže BGA


Funkce:

esd-7Všechny modely USB Dino-Lite jsou vybavené profesionálním, vícejazyčným softwarovým balíčkem pro OS Windows a Mac. Se softwarem, fotografiemi a videonahrávkami lze snímat snímky, nebo je sdílet na internetu, což vám výrazně usnadní spolupráci s kolegy, zákazníky nebo dodavateli z celého světa. Integrovaná opatření zajištění funkčnosti kalibrace vám umožní přesně měření všech tříd (řádek, kruh, úhly, obdélníky, atd.)

Integrovaný, plně nastavitelný polarizátor snižuje případné odrazy LED, což má za následek křišťálově čisté, vysoce kvalitní fotografie.

Několik modelů nabízí dlouhou pracovní vzdálenost, která umožňuje práci pod mikroskopem. Funkce mikrosnímku umožňuje snadné fotografování pomocí kontaktu čidla na mikroskopu.

Pro situace, kdy není fotografování povoleno, ale snímky v reálném čase jsou důležité, jsou tou nejlepší volbou modely Dino-Lite VGA s připojením D-Sub. Nabízí vysokou přenosovou rychlost (až 60 obr./vt.) a křišťálově čistý obraz.

esd-1 esd-2 esd-10 esd-9

 

Brožura pro v elektronickém průmyslu (ESD-Bezpečnost)