globe

SDK

 

sdkDino-Lite nabízí sadu pro rozvoj softwaru (SDK), která společnostem umožňuje snadno ovlávat digitální mikroskopy Dino-Lite (Není kompatibilní s Dino-Lite základních modelů). SDK od Dino-Lite poskytuje uživatelům schopnost snadné integrace produktů Dino-Lite s jejich vlastním zařízením a vybavením a vytvářet tak unikátní kombinace hardware a software.

SDK poskytuje C++, C#, a Visual Basic a komponentní soubory OCX pro běžné aplikace a práci se zařízením, které je kompatibilní s WIndows. Nabízí developerům naprostou kontrolu nad LED a Microtouch na Dino-Lite. Kromě toho poskytuje jednoduché způsoby extrakce barvy, binární snímek ve skutečný čas, porovnávání snímků, otáčení snímků a mnoho dalších funkcí. SDK obsahuje vyčerpávající dokumentaci ve formě PDF souboru, který naleznete v instalačním balíčku. SDK je partnerům Dino-Lite a uživatelům, kteří chtějí vytvářet řešení s přidanou hodnotou zdarma. Použití vyžaduje podepsanou licenční smlouvu. Pro žádost o smlouvu vyplňte formulář níže. Poté, co od vás dostanu podepsanou smlouvu, získáte odkaz pro stažení SDK.

Dostupný také:  SDK DinoConnect pro Android  android logo , SDK iOS pro Apple  apple logo , SDK pro LabVIEW  labview 23x20
Který model Dino-Lite mám?  
serial  

 

Upozornění: Pole se symbolem (*) jsou povinná. Sériové číslo a číslo modelu lze najít na servisním šítku na kabelu USB Dino-Lite.
Křestní jméno(*)
Invalid Input

Příjmení(*)
Invalid Input

Rod(*)
Please select your gender!

Název firmy(*)
Invalid Input

Země(*)
Invalid Input

Telefonní číslo
Please enter your Telephone number

Email(*)
Please enter a valid Email Adress!

Verze SDK(*)
Please select the SDK version you are interested in

Dino-Lite Model(*)
Please enter your Dino-Lite model!

Sériové číslo(*)
Please enter your Dino-Lite serial number which can be found on the service tag attached to the USB cable.

Zakoupeno od
Invalid Input

Další informace
Please give some additional information!

(*)
Invalid Input

(*)
Invalid Input

Chcete-li vzít zpět souhlas se shromažďováním a ukládáním údajů o mé společnosti nebo mých osobních údajů, použijte prosím tento formulář