globe

MS-W1

Specjalny statyw do powierzchni cylindrycznych lub do przewijania na powierzchniach płaskich. Dostarczany z metalowym uchwytem HD-M1. Statyw MS-W1 z uchwytem HD-M1 to praktyczne akcesorium do utrzymania mikroskopu cyfrowego Dino-Lite we właściwej pozycji.


Kółka statywu MS-W1 umożliwiają użytkownikowi łatwe badanie obiektów cylindrycznych o średnicy min. 7 cm. Kółka wyposażone sa w gumową warstwę chroniącą badaną powierzchnię. Poza badaniem cylindrycznych obiektów MS-W1 doskonale nadaje się do kontroli powierzchni, np. druków, PCB itd. Dostarczany wraz z produktem uchwyt HD-M1 może być używany również oddzielnie, do własnego statywu z łączem 8 lub 10mm. Dino-Lite jest utrzymywany we właściwej pozycji za pomocą śruby, w ten sam sposób uchwyt jest przymocowany do statywu.

Dodatkowe informacje

 • Details

 • Accessory range:
  Professional stands
 • Price range:
  €50,00 - €150,00
 • ESD-Safe:
  No
 • Dimensions:
  12.7cm (W) x 8.3cm (L) x 4.4cm (H)
 • Weight:
  362 g
 • Compatible with:
  All Dino-Lite models
 • Package contents:
  Stand, HD-M1 holder
 • Warranty:
  1 year European warranty

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedAD4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami. Ten model MZTL umożliwia pracę w dużej odległości od obiektu oraz posiada obudowę ze stopu aluminium.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...