globe

Zestaw PH-HPS

Zestaw Photonic HPS zkłada się z 2 ramion LED Hi-Power Spot oraz adapterów MS35/36B(E).

Oświetlenie punktowe wykorzystywane jest do bezpośredniego podłączenia do stojaka mikroskopu, np. Dino-Lite MS35/36B(E). Dzięki przymocowaniu do stojaka idealnie nadaje się do wykorzystywania na niewielkiej przestrzeni. Jasność może być regulowana za pomocą kompaktowego regulatora. Co więcej, każdy z wysięgników może być włączany i wyłączany niezależnie.
Elastyczne ramiona można z łatwością regulować z celu jak najlepszego oświetlenia próbki.
* Za pośrednictwem Dino-Lite Europe dostępne są także wszystkie pozostałe produkty firmy Photonic.

Dodatkowe informacje

 • Details

 • Accessory range:
  Light and control
 • Price range:
  €450,00 - €550,00
 • ESD-Safe:
  Yes
 • Dimensions:
  55cm long, each arm
 • Weight:
  650 g
 • Compatible with:
  All Dino-Lite models, except high magnification models
 • Package contents:
  Hi-Power Spot 2-arms, Controller unit, power supply with EU & UK plug, MS35/36B(E) adapter | ESD Safe add-ons not included
 • Warranty:
  2 year European warranty

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...