globe

Dino-Lite dla przemysłu elektronicznego (ESD-safe)


esd-6esdDino-Lite oferuje pełen asortyment bezpiecznych pod względem wyładowań elektrostatycznych (ESD) mikroskopów oraz akcesoria, specjalnie zaprojektowane z myślą o potrzebach przemysłu elektronicznego.

Wytrzymała obudowa aluminiowa mikroskopów antystatycznych nie generuje znaczącego pola statycznego. Specjalne statywy są pokryte antystatyczną warstwą, o formule zaprojektowanej do pracy w środowisku wrażliwych obwodów elektronicznych. Fakt ten czyni Dino-Lite bezpiecznym i niezbędnym narzędziem dla każdego pracującego w przemyśle elektronicznym do czynności takich jak inspekcja, kontrola jakości, naprawa lub zadania wymagające dużej precyzji.


Zastosowania:

  • Sprawdzanie lutowaniaesd-8esd-5
  • Sprawdzanie komponentów
  • Analiza uszkodzeń
  • Kontrola jakości
  • Wykrywanie podrobionych komponentów
  • Inspekcja montażu gniazd BGA


Właściwości:

esd-7Wszystkie modele Dino-Lite są dostarczane z profesjonalnym, wielojęzycznym pakietem oprogramowania , do zastosowania zarówno z Windows'em jak i MacOSem. Za jego pomocą zachowywane mogą być obrazy i filmy, można je również umieszczać w Internecie co umożliwia łatwą współpracą ze współpracownikami, klientami bądź dostawcami z całego świata. Wbudowana funkcja pomiaru wraz z opcją kalibracji umożliwia dokładne pomiary wszelkiego typu (linie, koła, kąty, wielokąty, etc.)

Wbudowany, w pełni nastawialny polaryzator redukuje odbicie światełek LED, które mogły by się pojawić, psując krystalicznie czyste obrazy o niesamowitej jakości.

Kilka modeli posiada dużą odległość roboczą co umożliwia pracę pod mikroskopem. Funkcja migawkowa Microtouch pozwala na proste robienie zdjęć poprzez dotyk sensora na mikroskopie.

W sytuacjach, które nie wymagają robienia migawek ale obrazy w czasie rzeczywistym są istotne, dobrym wyborem będą modele Dino-Lite VGA z łączem D-Sub. Oferują one bardzo wysoką szybkość klatki (do 60 klatek na sekundę) jak również niezmiernie krystaliczne obrazy.

esd-1 esd-2 esd-10 esd-9

 

Broszura dla przemysłu elektronicznego (ESD-Bezpieczeństwo)