globegłówny dystrybutor na rynki Europy,
Środkowego Wschodu i Afryki

am7013mt-transparent-small

Dino-Lite Europe/ IDCP B.V. z siedzibą w Holandii, jest oficjalnym dystrybutorem i importerem w krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Ponad 10 lat temu firma Dino-Lite Europe rozpoczęła marketing i dystrybucję produktów Dino-Lite w Holandii i Belgii by w krótkim czasie rozszerzyć działalność na wszystkie kraje Europy. Od końca 2016 także jesteśmy głównym dystrybutorem i importerem w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki. Dino-Lite Europe prowadzi marketing i dystrybucję produktów Dino-Lite, z magazynów w Naaarden (w pobliżu Amsterdamu) wysyłane są produkty do ponad 80 krajów. Ponadto na naszym obszarze
działań prowadzimy wszelkie działania handlowe i marketingowe. Do naszych głównych zadań należy także zapewnienie pomocy
technicznej oraz usługi związane z przesyłkami zwrotnymi.
banner2 01

Od samego początku działamy w pośrednim kanale dystrybucyjnym współpracując z ponad 300 sprzedawcami i dystrybutorami w różnych krajach. Z pomocą naszych partnerów dystrybucyjnych Dino-Lite stało się wiodącą firmą branży mikroskopii cyfrowej.
banner5

reseller inq 3

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...