globe

 
share

Podziel się swoim zastosowaniem Dino-Lite

Od czasu wprowadzenia pierwszego mikroskopu cyfrowego Dino-Lite, ponad 10 lat temu, tysiące firm na całym świecie wykorzystywało produkty Dino-Lite do niezliczonej liczby zastosowań.

Chcemy podzielić się z Tobą zastosowaniami i entuzjazmem wywoływanym przez nasze urządzenie, dlatego zapraszamy do współpracy w udostępnianiu jego zastosowań.

Jeśli wyrazisz zgodę na współpracę, poprosimy Cię o poświęcenie 15-30 minut swojego czasu, zawodowy dziennikarz/autor tekstów skontaktuje się z Tobą w celu zebrania niezbędnych informacji. Po kilku dniach otrzymasz tekst w formie pisemnej do zatwierdzenia.

W zamian za pomoc, będziesz mógł wybrać cenny prezent. Może to być wysokiej klasy akcesorium Dino-Lite (np. stojak RK-10A) bądź mikroskop Dino-Lite z serii Pro (np. Dino-Lite AM4113T). Możesz również skontaktować się z nami w celu otrzymania innych akcesoriów.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
(Dino-Lite Europa nie może przyjąć wszystkich historii, tylko niektórzy uczestnicy otrzymają prezent).

Please enter your First name!

Please enter your Last name!

Please select your gender!

Invalid Input

Invalid Input

Please enter your Telephone number

Please enter a valid Email Adress!

Invalid Input

Invalid Input

Aby wycofać zgodę na zbieranie i przechowywanie danych osobowych/firmowych proszę użyć niniejszego formularza

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedAD4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami. Ten model MZTL umożliwia pracę w dużej odległości od obiektu oraz posiada obudowę ze stopu aluminium.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...