globe

Iridology

Quote-box-iridologyIridology z Dino-Lite IriScope

Dino-Lite IriScope umożliwia łatwe kreowanie obrazów oczy i tęczówki. Ledwie widoczne szczegóły mogą zostać dostrzeżone dzięki dużemu powiększeniu. W medycynie naturalnej IriScope jest często używany do diagnozy tęczówki. Irydiolodzy oceniają stan zdrowia pacjentów na podstawie charakterystyki kolorów tęczówki oka. Według irydiologów diagnoza tęczówki umożliwia im stwierdzenie schorzeń takich jak cukrzyca, reumatyzm i skaza moczanowa i odpowiednie dostosowanie leczenia.

Specjalny aparat do zdjęć tęczówki

Specjalnie uformowana nakładka na aparacie mikroskopu umożliwia umieszenie aparatu blisko oka. Wbudowane oświetlenie LED- dwa białe I dwa żółte światełka LED umożliwiają zrobienie dobrych zdjęć bez potrzeby użycia zewnętrznego źródła światła. Żółte światełka LED są używane aby polepszyć zdjęcia ciemnych tęczówek. Lekarz może oglądać zdjęcia bezpośrednio na ekranie komputera lub laptopa z systemem Windows lub MacOS lun na tablecie z systemem Windows, co dowodzi uniwersalności i mobilności IriScopu.

Bezpośrednie zaangażowanie pacjenta w proces diagnozyQuote-box-iridology-2

Lekarz medycyny naturalnej Frederike Otger z Hague w Holandii, używa IriScopu już od jakiegoś czasu. "Jest to poręczny i łatwy w użyciu mikroskop z aparatem, umożliwiający zrobienie ostrych zdjęć oczu i tęczówek. Z dającym się dostosować powiększeniem mogę właściwie przybliżyć oko i odkryć najdrobniejsze nieregularności. Zarówno ja jak i moi pacjenci doceniają fakt, że obraz można oglądać bezpośrednio na ekranie. W ten sposób pacjent jest bardziej zaangażowany w diagnostykę i może również wyrazić swoją opinię. Dla lekarzy medycyny naturalnej Iriscop jest dostępnej w rozsądnej cenie, posaida niewielkie rozmiary I jest bardzo łatwy w użyciu. Obrazy mogą być przechowywane w formie cyfrowej w folderze pacjenta. Frederike Otger: "Kombinacja z tabletem czyni z IriScopu wspaniałe narzędzie podkreślający nowoczesny charakter mojej praktyki lekarskiej."