globe

Przemysłowa kontrola jakości

Przemysłowa kontrola jakości

Quote-box-ind-q-cntrl-1

Ze względu na miniaturyzację i masowe dostosowanie do potrzeb klienta, pobyt na kontrolę jakości wzrósł gwałtownie. Kontrola jakości w wielu typach przemysłu może uzyskać wielkie korzyści z użycia mikroskopów Dino-Lite. Sprawdzanie frezowanie, malowania, montowanie, produkowania oraz tłoczenia stało się już codziennym zadaniem dla Dino-Lite w tysiącach firm przemysłowych. Dino-Lite jest łatwy w użyciu i tani w nabyciu, ale również oferuje cyfrowe przechowywanie obrazów i filmów za pomocą opcji oprogramowania takich jak pomiary, przypisy oraz porównywanie obrazów.

Wysoko innowacyjne przemysły takie jak samochodowy, lotniczy, elektroniczny oraz przemysł urządzeń medycznych mogą znacznie skorzystać na użyciu Dino-Lite ze względu na jego szybkość i przenośność zarówno regularnych modeli Dino-Lite jak również modeli o wysokiej szybkości lub nawet modeli przenośnych Dino-Lite z 5 calowym ekranem. Bardziej tradycyjne sektory przemysłu takie jak drukieniczy, papierowy, lakierniczy, metalowy i plastikowy, ale również włókienniczy, artykułów spożywczych i opakowań mogą obecnie używać mikroskopii w trakcie całego łańcucha produkcji. We wszystkich sektorach przemysłu, informacje jakościowe mogą być w bardzo łatwy sposób wymieniane pomiędzy dostawcami i klientami, ale również mogą zapewnić wysoki poziom wsparcia produktu i rozwiązywania z nim problemów na przestrzeni całego łańcucha dostaw.Quote-box-ind-q-cntrl-2

Mikroskopy cyfrowe Dino-Lite mogą być wprowadzone w systemy przemysłowe i zintegrowane z istniejącymi rozwiązaniami programowymi za pomocą Software Development Kit (SDK). Lub można zdyskredytować istniejący oprzyrządowanie mikroskopu z jedną z kamer z szerokiego zakresu okularów Dino-Lite. Nasi partnerzy zajmujący się oprogramowaniem stworzyli aplikacje dla specyficznych dziedzin biznesu, proszę sprawdzić menu oprogramowania na tej stronie.

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedAD4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami. Ten model MZTL umożliwia pracę w dużej odległości od obiektu oraz posiada obudowę ze stopu aluminium.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...