globe

Trychoskopy/ włosy

Quote-box-hairOcena włosów i skóry głowy z Trychoskopem Dino-Lite

" Trychoskop Dino-Lite" umożliwia specjalistom diagnozowanie problemów z włosami I skórą głowy"

Firma Hantesis sprzedaje profesjonalistom szeroki asortyment produktów do pielęgnacji włosów w całej Europie. Poza tym Hantesis sprzedaje również trychoskopy Dino-Lite." Trychoskop umożliwia specjalistom, którzy sprzedają nasze produkty, zdiagnozować problemy z włosami i skórą głowy", wyjaśnia kierownik marketingu Hantesis Luca Dellaversana. " Nasi specjaliści mogą badać włos, trzon włosa i skórę głowy za pomocą trychoskopu , ustalić przyczynę problemu i sposób jego rozwiązania. Urządzenie jest łatwe w użyciu a ponieważ posiada łącze USB , klienci mogą oglądać rezultaty na ekranie komputera razem ze specjalistą. Powiększony obraz może być użyty do wyjaśnienia klientowi jak nasze produkty mogą pomóc w rozwiązaniu problemu. Użycie trychoskopu generuje wartość dodaną do naszych produktów i wspiera naszych specjalistów w ich pracy."

Quote-box-hair2"To pokazuje , że podchodzimy do naszego biznesu I klientów bardzo poważnie"

Hantesis pracował już przedtem z mikroskopami do włosów ale nie sprawdziły się bo były za drogie , powiększenie było za małe i trzba było przestudiować instrukcję , aby je używać. Dellaversana: " Wtedy natchnęliśmy się na trychoskop Dino-Lit. Łatwy w obsłudze, wbudowane oświetlenie LED, zasilany przez USD a przede wszystkim przystępny w cenie. Wykorzystaliśmy te cechy, szacuję, że obecnie około 1000 specjalistów pracuje z trychoskopem. To pokazuje, że poważnie podchodzimy do naszego biznesu i naszych klientów i dostarczamy trafne rozwiązania do realnych problemów. Będziemy więc kontynuować proponowanie Dino-Lite TrychoSkop jako część naszej linii akcesoriów , które dostarczamy naszym klientom. Istnieje na to realny popyt."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło takich jak metale, tworzywa sztuczne, biżuteria, artykuły elektroniczne itp.

Czytaj więcej...

MS33W Statyw

MS33WOkrągła metalowa podstawa z elastycznym ramieniem i uchwytem dla Dino-Lite. MS33W ma możliwość zmiany wysokości (średnio 15 mm) z podstawą na obrotowej gałce.

Czytaj więcej...

MS23B

MS23BStatyw do blatu MS23B może zostać umocowany do blatu o grubości do 3 cm.

Czytaj więcej...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZT jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT posiada czujnik 5 megapikseli dla wyrazistych zdjęć, nawet przy dużym powiększeniu. Wbudowany filtr polaryzacyjny zmniejsza efekt błysku materiałów odbijających światło.

Czytaj więcej...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4013MZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal. Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...

AM4113ZTL

AM4113ZTL-relatedDzięki użyciu specjalnego filtra polaryzującego, AM4113ZTL jest właściwym wyborem do pracy z odbijającymi światło materiałami, takimi jak plastik i metal.

Czytaj więcej...

RK-06-AE Statyw

MS36B Stelaż Dino-Lite RK-06-AE to trwały stelaż średnich rozmiarów mający zastosowanie dla wszystkich mikroskopów cyfrowych Dino-Lite. Zbudowany ze stali nierdzewnej i lekkiego aluminium zapewnia precyzyjną regulację ogniskowych oraz pionowy szybkozwalniacz.

Czytaj więcej...

AM4013MT

AM4013MT-relatedDino-Lite Pro z obudową ze stopu aluminium (z Microtouch). Aluminiowa obudowa oferuje dodatkową ochronę i trwałość oraz posiada najlepszy wygląd i dotyk.

Czytaj więcej...