globe

Endüstriyel kalite kontrolü

Quote-box-ind-q-cntrl-1Endüstriyel kalite kontrolü

Minyatürleştirme ve müşteri eksenli üretim nedeniyle, kalite kontrolü talepleri oldukça artmıştır. Pek çok endüstriyel alanda kalite kontrolü Dino-Lite dijital mikroskoplarından yararlanabilir. Freze, boyama, montaj, imalat, takım kalitesini kontrolü zaten binlerce sanayi şirketinde Dino-Lite için günlük iş haline gelmiştir. Dino-Lite'ın kullanımı kolay ve uygun fiyatlıdır, ama aynı zamanda ölçüm, açıklama ve görüntüleri karşılaştırma yazılım seçenekleri ile görüntü ve videoların dijital depolanması hizmetini sunar.

Son derece yenilikçi endüstriler, otomotiv, havacılık, elektronik, tıbbi cihaz üreticileri gibi, her iki normal USB Dino-Lite modelinin hızı ve taşınabilirliği nedeniyle büyük ölçüde Dino-Lite'tan yararlanabilir, yüksek hızlı modeller ya da Dino-Lite mobil bile 5 inç taşınabilir ekran sunar. Baskı ve kağıt, boya ve cila, metal ve plastik üretimi, tekstil ve aynı zamanda gıda, ambalaj ve daha birçoğu gibi daha geleneksel sektörlerde artık tam bir üretim zinciri boyunca mikroskobu kullanabilirsiniz. Tüm sektörlerde, artık kolayca tedarikçi ve müşteriler kaliteli bilgi alışverişinde bulunabilir, aynı zamanda yüksek düzeyde ürün desteği ve tedarik zinciri boyunca problem çözme temin edilebilir.Quote-box-ind-q-cntrl-2

Dino-Lite dijital mikroskoplar büyük endüstriyel sistemlere uygulanabilir ve Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) ile mevcut yazılım çözümleriyle entegre edilebilir. Ya da DinoEye mercek aralığından bir öküler kamera ile mevcut mikroskopi ekipmanınızı dijitalleştirebilirsiniz. Yazılım ortakları belirli sektörler için uygulama çözümleri ürettiler, bu web sitesi üzerindeki yazılım menüsünü kontrol edin.

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AD4013MZTL

AD4013MZTL-relatedBu MZTL modeli alüminyum alaşım gövdesinin yanı sıra uzun bir çalışma mesafesine, polarizasyon filtresine ve üçüncü bir (değiştirilebilir) polarizasyon kapağına sahipir.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...