globe

Haşere kontrolü

Quote-box-pest-controlHaşere kontrol endüstrisi için Dino-lite

Avrupa'nın önde gelen distribütörleri ve haşere kontrol malzemeleri üreticilerinden biri tüm Avrupa'da müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmak için Dino-Lite ürünlerini kullanıyor.

"Organizasyonumuzun temel amacı endüstrinin kalitesini artırmak için kaliteli ürün ve eğitimi profesyonel haşere kontrol şirketlerine sağlamak ve desteklemektir. Dino-Lite mikroskop kamera ile biz "farklı" bir şey bulduk. Bu ürünler ile haşere kontrol firmaları ve yerel yetkililer doğru önlemleri almak için hızlı ve verimli bir şekilde böcekleri tespit edebilirler.

Müşterilerimiz Dino-Lite ürünlerinin kullanım kolaylığı, kompaktlık ve çok yönlülüğünü takdir ediyorlar. Kullanıcı dostu yazılım ortamı da cabası.

Biz, ve müşterilerimiz kaliteli ürün yelpazemize bu eklemeden mutluyuz."

AD7013MZT

AD7013MZT-relatedDino-Lite AD7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dâhili polarizer metal, plastik, takı, elektronik, vb gibi parlak malzemelerdeki yansıma etkisini azaltır.

Devamını Oku...

MS33W Standı

MS33WDino-Lite için esnek kol ve tutuculu dairesel metal taban. MS33W tabandaki bir düğmenin döndürülmesi ile değiştirilebilir yükseklik (yaklaşık 15 mm) imkanına kavuşur.

Devamını Oku...

MS23B

MS23BMS23B 3cm kalınlığa kadar herhangi bir masaüstü veya başka bir yüzeye sabitlenebilen esnek deveboyunlu bir masaüstü kelepçesidir.

Devamını Oku...

AM4113ZT

AM4113ZT-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4113ZT doğru seçimdir.

Devamını Oku...

AM7013MZT

AM7013MZT-relatedDino-Lite AM7013MZT yüksek büyütmelerde bile kristal netliğinde görüntüler için 5 megapiksellik bir sensöre sahiptir. Dahili ayarlanabilir polarizer parlak nesneler üzerindeki parlama ve yansımayı azaltır.

Devamını Oku...

AM4013MZTL

AM4013MZTL-relatedPlastikler ve metaller gibi yüksek parlama yapan malzemeler ile çalışırken, özel bir polarizasyon filtresi kullanan AM4013MZTL doğru seçimdir. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...

RK-06-AE Standı

MS36BDino-Lite RK-06-AE standı, tüm Dino-Lite dijital mikroskoplarla kullanılabilecek sağlam ve istikrarlı bir orta mesafeli stand çözümüdür. Paslanmaz çelik ve hafif alüminyumdan üretilmiştir ve hassas bir dikey odak ayarı ve hızlı dikey gevşetme işlevi sunar.

Devamını Oku...

AM4013MT

AM4013MT-relatedAlüminyum alaşım gövdeli (ve Microtouch'lı) Dino-Lite profesyonel modeli. Alüminyum gövde gelişmiş koruma ve dayanıklılık sunar ve en iyi görünüm ve hissi sağlar.

Devamını Oku...