globe

İlköğretim

Quote-box-primary-edEğitimde Dino-Lite

Dino-Lite USB mikroskop öğrencilere küçük bir dünya'ya anında erişim sağlar. 200 kata kadar olan büyütmeler normalde gizli kalan bir dünya'ya ait muhteşem detaylar sunar. Mikroskopik dünya sınıfta hayata gelir.

Sadece Dino-Lite Temel'i (AM2111) bir PC'ye bağlayın ve ekranda anında sonuç elde edin. Böcekler, elektronikler, basılı materyaller ve çok daha fazlası üzerinde çalışabilirsiniz. Dino-Lite Temel, sınıfta öğrencilerin bireysel kullanımı için uygun bir fiyata sahiptir.

Dino-Lite Pro sınıfta mikroskobik görüntüleri göstermek ve tartışmak için ideal bir çözümdür. Dino-Lite Pro'yu (AM4113T/AM7013MT) sahip olduğu yüksek çözünürlüğüyle dijital tahtayla ya da bir ekran ile kullanın. Bu Dino-Lite modeli doğrudan görüntü yakalamak için bir dokunmatik düğmeye sahiptir. DinoCapture yazılımı ile resimlerin üzerinde bile ölçüm yapabilirsiniz. Dino-Lite ile gerçekten iyi resimler yapabilmek için bir stand kullanılması tavsiye edilir. Esnek stand (MS33W) tüm yönlere konumlandırılabilir. Profesyonel stand MS35B daha da fazla hassasiyet sunar. Dino-Lite'ın pozisyonu sabitlenebilir ve dikey olarak ayarlanabilir.