globe

Iridology

Quote-box-iridologyBir Dino-Lite IriScope ile Iridology

Dino-Lite IriScope kolayca göz ve irisin hassas görüntülerini oluşturmanıza olanak sağlar. Güçlü büyütme özelliği sayesinde zor görünür ayrıntıları görebilirsiniz. Natüropatide, IriScope genellikle iris tanısı için kullanılır. Iridologistler gözün iris renk özelliklerine dayanarak hastanın sağlık durumunu değerlendirirler. Iridologistlere göre, iris tanısı ile diyabet, romatizma ve gut gibi hastalıkları teşhis edebilir ve buna göre hastaları tedavi edebilirler.

İris Fotoğrafçılığı için özel yapılmış kamera

Mikroskop kameranın konturlu başlığı kameranın göze yakın olabilmesini sağlar. Dahili LED aydınlatma sayesinde - iki beyaz ve iki sarı LED ile kolayca harici ışık kaynağına gerek kalmadan iyi bir görüntü yaratabilirsiniz. Sarı LED karanlık irislerde daha iyi görüntü sağlamak için kullanılır. Iriscope'un çok yönlülük ve kolay taşınabilirliğini kanıtlayacak şekilde, hekim Windows veya MacOS üzerinde bir bilgisayar veya dizüstü ekranında veya Windows tablet ile doğrudan ilgili iris görüntüsünü izleyebilir.

Tanıya hastaların doğrudan katılımıQuote-box-iridology-2

Hague, Hollanda'dan naturopatik hekim Frederike Otger bir süredir Iriscope kullanıyor: "Göz ve iriste net görüntüler almak için kullanışlı ve basit bir mikroskop kamera. Ayarlanabilir büyütme ile göze düzgün biçimde odaklanabiliyor ve küçük düzensizlikleri keşfedebiliyorum. Hem hastalarım ve hem de ben görüntüleri doğrudan ekranda izleyebilmekten memnunuz. Bu şekilde, hasta tanıya daha fazla dahil olur ve aynı zamanda daha iyi geri bildirim verebilir.
Nöropatik hekimler için Iriscope, uygun fiyatlı, kompakt ve kullanımı çok kolaydır. Görüntüler dijital olarak hasta dosyasında saklanabilir. Frederike Otger: "Bir tablet ile birlikte IriScope kombinasyonu nöropatik uygulamalarımdaki modern karakteri vurgulamak için harika bir araçtır."